Get Adobe Flash player

Hlásenie miestneho rozhlasu

Užívateľské hodnotenie: / 31
SlabéDobré 

22. 01. 2020

Upozorňujeme občanov na povinnosť nahlásenia zmeny vo vlastníctve nehnuteľností. Kto v roku 2019 prevádzal výstavbu drobnej stavby alebo hospodárskej budovy, kolaudáciu rodinného domu, taktiež u koho prišlo k zmene vlastníckych vzťahov je potrebné tieto zmeny nahlásiť na OcÚ do 31. 01. 2020.


Jednota dôchodcov Petrova Ves oznamuje, že 28. 01. 2020 sa v KD v Kopčanoch uskutoční MAŠKARNÝ PLES. Do tanca a zábavy bude hrať DH Rubín. Odchod autobusu bude o 14.30 hod od nákupného strediska COOP Jednota Petrova Ves. Príchod do Petrovej Vsi bude okolo 21.00 hod. Záujemcovia sa môžu prihlásiť u p. Kubinovej a u p. Hrubšovej.


Farnosť Petrova Ves Vás pozýva na 1. FARSKÝ PLES, ktorý sa bude konať v sobotu 01. 02. 2020 od 18.00 hod v Kultúrnom dome v Petrovej Vsi. Do tanca hrá Veselá dvojka. Vstupné 5 EUR. Predpredaj vstupeniek je u p. Márie Janíkovej na č. domu 43.


Družstevná reštaurácia Petrova Ves hľadá upratovačku. Jedná sa o prácu na dohodu, 2 hodiny denne. Práca je vhodná pre dôchodkyňu alebo ženu na materskej dovolenke. V prípade záujmu alebo pre viac informácií volajte na t. č. 0918 689 557.

·Â Â Â Â Â Â  Cez domové kanalizačné prípojky sa majú do verejnej kanalizácie vypúšťať výlučne len splaškové vody zo sociálnych zariadení, drezov a kúpeľní.  Zvyšky jedál, šupky a odrezky zo zeleniny a ovocia treba  v zmysle zákone o odpadoch zhodnocovať ako bioodpad  kompostovaním.  Kuchynské oleje, treba odovzdať na zbernom mieste obecného úradu. 

 

Iba registrovaní majú povolenie pridávať komentáre